• head_banner_01
  • head_banner_02

За нас

Компанија воведе

се наоѓа во прекрасниот град Џинан во главниот град на провинцијата Шандонг.Компанијата се простира на површина од 15.302 метри квадратни.Тоа е професионален производител од големи размери на болничка врата во Кина.Компанијата има повеќе од 225 работници и техничари и десетици национални патенти за изум.Долго време одржува блиска соработка со многу познати домашни болници.

Нашиот производ Главни автоматски врати, Моенке е посветена на обезбедување на архитектонска контрола на вратите/болничко чистота/индустриско прочистување на целокупните решенија за да се задоволи побарувачката на корисниците за безбедност, сигурност, естетика, удобност и издржливост, и сега станува пионер на градежни влезови на вселената естетика .Ние сме една од трите познати фабрики за врати на кинеската болница.

1 (4)
2

Моенке се потпира на меѓународна напредна технологија и опрема, ги апсорбира популарните мисли на меѓународниот архитектонски дизајн, царинско прецизно професионално планирање и позиционирање на производи, строго се придржува кон сертификатот за регистрација на GB/T24001-2016/ISO14001: 2005 Меѓународен систем за контрола на квалитет и производство, прави систем за контрола на квалитетот и производство, прави систем за контрола серија производи со стабилна работа, тивко подесување, безбеден и удобен за употреба, интелигентен и хуманизиран дизајн.

Апликациите на вратата на Моенке во широк спектар на деловни серии се користат во банки, хотели, канцелариски згради, супер пазари, итн., И медицинска серија до илјадници болници низ целиот свет, како и во индустријата серија до фармацевтски фабрики, ИТ електронски industry and institutions.
Во светот, ние нудиме целосен опсег на иновативни категории на производи и услуги со висок квалитет за да ги задоволиме барањата на нашите клиенти за капацитет за поминување, безбедносни перформанси и уметничка естетика.Нашата длабочина на искуство, иновативна технологија, врвна технологија и светски мрежен мрежен систем се секогаш најдобро решение што навистина ги задоволува вашите потреби!

Култура на компанијата

Нашата мисија: Дискусијата е суштински дел од одлуката за заклучување на состанокот која ќе биде основана со извршување.

Нашиот визија: Бидете врвен лидер во индустријата за болнички врати.

Нашата вредност: Постигнување на клиенти, чесност и достојност на доверба, отворена иновација и стремеж за извонредност.

Висок квалитет

Нашата компанија ја максимизира употребата на националните и индустриските стандарди, строго го контролира секој процес, го гарантира квалитетот на секоја компонента.Откако опремата ќе се спушти на нашиот клиент, ќе направиме целосен пакет на истражување за перформансите на нашата опрема, а потоа ќе ја подобриме нашата технологија и квалитетот.

Високо ефикасно

Нашата компанија има супериорен технички тим, повеќе од 20 стручен технички персонал.Тие ќе се потрудат да направат добра опрема за нашиот клиент.Имаме независен оддел по продажба, сеопфатна услуга по продажбата за клиентите.Во рок од 24 часа по добивањето на пораката за поправка, проблемот е постигнат за вас.И нашиот инженер ќе обезбеди и прекуокеанска услуга.

Клиенти ширум светот

3

Изложба

Обиколка на фабриката

Случај со клиенти

Здружена болница на Универзитетот Кингдао

Здружена болница на Универзитетот Кингдао

Првата болница во Анхуи Јингшанг

Првата болница во Анхуи Јингшанг

Здравствена болница за мајки и деца

Здравствена болница за мајки и деца

Народната болница во Нанксиан

Народната болница Нанксиан

Проект за рачна туркачка врата на Кингдао

Проект за рачна туркачка врата на Кингдао

Шестата народна болница Шенјанг

Шестата народна болница Шенјанг