• head_bander_01
  • head_bander_02

Rreth Nesh

Prezantoj kompaninë

Shandong Moenke Door Industry Co, Ltd.ndodhet në kryeqytetin e bukur të Qytetit Jinan të Provincës Shandong.Kompania mbulon një sipërfaqe prej 15,302 metra katrorë.Isshtë një prodhues profesional në shkallë të gjerë i derës së spitalit në Kinë.Kompania ka më shumë se 225 punëtorë dhe teknikë dhe dhjetëra patenta të shpikjes kombëtare.Ajo ka mbajtur bashkëpunim të ngushtë me shumë spital të njohur shtëpiak për një kohë të gjatë.

Dyert automatike kryesore të produktit tonë, Moenke është e përkushtuar të ofrojë kontroll arkitektonik të dyerve / pastërti spitalore / pastrim industrial të zgjidhjeve të përgjithshme për të përmbushur kërkesat e përdoruesve për siguri, besueshmëri, estetikë, rehati dhe qëndrueshmëri, dhe tani bëhet pionieri i estetikës së hapësirës së hyrjeve të ndërtesave .Ne jemi një nga tre fabrika e famshme e dyerve të spitalit kinez.

1 (4)
2

Moenke mbështetet në teknologjinë dhe pajisjet e avancuara ndërkombëtare, thith mendimet popullore të dizajnit arkitekturor ndërkombëtar, planifikimin e saktë profesional doganor dhe pozicionimin e produktit, respekton rreptësisht CERTIFIKATËN E Regjistrimit të GB/T24001-2016/ISO14001:2005 sistemit ndërkombëtar të kontrollit të cilësisë dhe prodhimit, bën Një seri produktesh me operacion të qëndrueshëm, akordim të heshtur, të sigurt dhe të përshtatshëm për përdorim, dizajn inteligjent dhe të humanizuar.Dhe ne ndërtojmë 3 teknologji kombëtare të patentave.

Aplikimet e dyerve Moenke në një gamë të gjerë të Serive të Biznesit përdoret gjerësisht në banka, hotele, ndërtesa zyra, super markete, etj., dhe Seritë Mjekësore në mijëra spitale në të gjithë botën, si dhe Seritë e Industrisë në fabrikat farmaceutike, IT elektronike industria dhe institucionet.
Në mbarë botën, ne ofrojmë një gamë të plotë të kategorive novatore të cilësisë së lartë të produkteve dhe shërbimeve për të kënaqur kërkesat e klientëve tanë për kapacitetin kalimtar, performancën e sigurisë dhe estetikën artistike.Thellësia jonë e përvojës, teknologjia inovative, teknologjia e shkëlqyer dhe sistemi i rrjetit të marketingut mbarëbotëror janë gjithmonë zgjidhja më e mirë që plotëson vërtet nevojat tuaja!225 Moenker Mirësevini ju vizitoni fabrikën tonë.

Kultura e Kompanisë

Misioni ynë: Diskutimi është pjesa thelbësore e një takimi përfundon vendimin që do të themelohet me ekzekutim.

Vizoni ynë: Bëhu udhëheqësi i lartë në industrinë e dyerve të spitalit.

Vlera jonë: Arritja e klientëve, ndershmëria dhe denjësia e besimit, risia e hapur dhe përpjekja e përsosmërisë.

Cilesi e larte

Kompania jonë maksimizon përdorimin e standardeve kombëtare dhe të industrisë, kontrollon rreptësisht çdo proces, garanton cilësinë e secilit komponent.Pasi pajisja t'i dorëzohet klientit tonë, ne do të bëjmë një grup të plotë sondazhi në lidhje me performancën e pajisjeve tona, më pas do të përmirësojmë teknologjinë dhe cilësinë tonë.Ne gjithashtu morëm certifikatën ISO9001: 2008 dhe CE.

Me efikasitet të lartë

Kompania jonë ka një ekip teknik superior, më shumë se 20 staf teknik profesional.Ata do të përpiqen të bëjnë më të mirën për t'i krijuar një pajisje të mirë klientit tonë.Ne kemi një departament të pavarur pas shitjes, shërbim gjithëpërfshirës pas shitjes për klientët.Brenda 24 orëve pas marrjes së mesazhit të riparimit, problemi u arrit për ju.Dhe inxhinieri ynë do të ofrojë gjithashtu shërbim jashtë shtetit.

Klientët në të gjithë botën

Vizitoni fabrikën e klientit tonë në të gjithë globin

3

Ekspozita

Turne në fabrikë

Rasti i klientit

Spitali i lidhur i Universitetit Qingdao

Spitali i lidhur i Universitetit Qingdao

Spitali i Parë Anhui Yingshang

Spitali i Parë Anhui Yingshang

Spitali i Shëndetit të Nënës dhe Fëmijës

Spitali i Shëndetit të Nënës dhe Fëmijës

Spitali i Popullit Nanxian

Spitali Popullor Nanxian

Projekti i derës së shtytjes me dorë Qingdao

Projekti i dyerve me shtytje me dorë Qingdao

Spitali i Gjashtë Popullor Shenyang

Spitali i Gjashtë Popullor Shenyang