БОЛНИЧКА ВОЗДУШНА АВТОМАТСКА ВРАТА
ВРАТА од РТГ
БОЛНИЧКИ ПРИРАЧНИК ВРАТА
БОЛНИЧКА ЛИЗГОВАЧКА ВРАТА
БОЛНИЧКА НИВАЛНА ВРАТА
Производи

ПРОИЗВОДИ

 • Жешки нови производи Кина GMP Фармацевтска лабораторија за храна или болница Двојни нерѓосувачки челик Челични врати за чиста соба

  Жешки нови производи Кина GMP Food Pharmaceutical ...

  Да бидеме сцената на остварување на соништата на нашите вработени!Да изградиме посреќен, многу пообединет и далеку поспецијалистички тим!За да постигнеме взаемен профит на нашите клиенти, добавувачи, општеството и самите себе за жешките нови производи Кина GMP Храна фармацевтска лабораторија или болница Двојни нерѓосувачки челик Челични врати за чисти простории, Сега имаме широк извор на стоки, како и цената е наша предност.Добредојдовте да се распрашате за нашите производи и решенија.Да бидеме фаза на остварување на соништата на нашиот вработен...

 • Специјална цена за Кина Cleanroom GRP Hospital Doors Sliding Door for Hospital

  Специјална цена за China Cleanroom GRP Hospital ...

  Во изминатите неколку години, нашата компанија апсорбираше и вареше напредни технологии и дома и во странство.Во меѓувреме, нашата компанија има тим од експерти посветени на развојот на специјална цена за Кина Cleanroom GRP Hospital Doors Sliding Door for Hospital, нашите производи имаат добра репутација од светот како нејзина најконкурентна цена и наша најголема предност од услугата по продажбата на клиентите. Во изминатите неколку години, нашата компанија апсорбираше и вареше напредни технологии и на ...

 • Работни врати за авто болница Висококвалитетни, херметички автоматски лизгачки врати со плоча од алуминиумска легура За 10 години гаранција.

  Авто болнички оперативни врати Висококвалитетен воздух-...

  Опис Име Авто болнички оперативни врати висококвалитетни херметички автоматски лизгачки врати со плоча од алуминиумска легура за 10 години гаранција.Место на потекло Шандонг, Кина Чиста големина 1500*2100 или Потребен е материјал за плоча 0,8мм галванизиран челичен лим Боја обложена во прав Боја која било боја Сертификат CE,GB/T240014-2016,ISO14001:2015 Рачка Херметички сензори за стапала и сет за пристап1 стр. Лист рамка Без рамка од лист Прозорец Прозорец или Без прозорец Врата Леа...

 • Рачна нишачка врата за болничка апликација единечна Отворете висококвалитетни рачни занишани врати со плоча од алуминиумска легура за 10 години гаранција

  Рачна нишачка врата за апликација за болница пее...

  Ние доставуваме рачни врати за нишање за болничка апликација единечни Отворени висококвалитетни рачни занишани врати со плоча од алуминиумска легура за 10 години гаранција, се посветивме на металната врата многу години, покривајќи го поголемиот дел од Европа и американскиот пазар, ние стануваме ваш долгорочен партнер во Кина .Опис Име Прирачник за нишање врата за болничка апликација единечна Отворено место на потекло Шандонг, Кина (Кина) Чиста големина 900*2100 Плоча од врата 0,8мм поцинкуван челичен лим, обложен во прав ...

 • Рачни X-RAY болнички оперативни врати со висок квалитет Рачни занишани врати со плоча од алуминиумска легура за 10 години гаранција

  Рачни X-RAY болнички оперативни врати со висок квалитет...

  Рачни X-RAY болнички работни врати со висок квалитет Рачни занишани врати со плоча од алуминиумска легура за 10 години гаранција Ние доставуваме рачни X-RAY болнички врати со висок квалитет Рачни занишани врати со плоча од алуминиумска легура за 10 години гаранција, се посветивме на металната врата многу години. покривајќи го поголемиот дел од Европа и американскиот пазар, ние стануваме ваш долгорочен партнер во Кина.Опис Име Прирачник X-RAY болнички оперативни врати висококвалитетни Рачни занишани врати со алуминиум...

 • Авто болнички оперативни врати за ICU висококвалитетни херметички автоматски лизгачки врати со плоча од алуминиумска легура за 10 години гаранција.

  Auto Hospital Operation Doors For Icu High Qual...

  Име: авто болнички оперативни врати за ICU висококвалитетни херметички автоматски лизгачки врати со плоча од алуминиумска легура за 10 години гаранција Место на потекло: Шандонг, Кина Јасна големина: 1500 * 2100 или Потребен е материјал на плочата: 0,8 мм поцинкуван челичен лим или цело стакло во прав обложена боја: која било боја Сертификат: CE,GB/T240014-2016,ISO14001:2015 Рачка: Херметичка рачка Додатоци: 2 парчиња сензор за стапала и 1 комплет безбедносен сензор Доставуваме врати за авто-болнички операции за висококвалитетна интензивна нега...

ЗА НАС

 • Шандонг Моенке

  ПОДОБРА УСЛУГА.

  Шандонг Моенке Door Industry Co., Ltd.специјализирана за производство, продажба и поставување медицински врати, автоматски врати, системи за контрола на пристап и врати за заштита од радијација.Опстанокот по квалитет и развојот според репутацијата отсекогаш била филозофијата до која Moenke Door Industry се придржувала долги години.

 • За нас
 • За нас
 • За нас

ВЕСТИ ЗА ИНДУСТРИЈАТА

 • Дефекти и решенија на енергијата на вратата на болницата

  ПОДОБРА УСЛУГА.

  Вратата на болницата главно се користи на јавниот простор на болницата.Болницата е природна средина со повеќе бактерии.За посебното место на болницата протокот на луѓе е голем и густ, а склони се на судири.Затоа, постоењето на вратата на Болницата не е само ...

 • Кои се мерките на претпазливост за чистење на специјалната оперативна врата во болницата?

  ПОДОБРА УСЛУГА.

  Оперативната врата што се користи во болницата има многу добро заштитно дејство на радиоактивниот извор.Неговиот материјал е многу посебен, а цената е многу скапа.За да трае подолго, треба долго да се чисти, а зазема многу висока позиција...

 • Предности на херметички врати

  ПОДОБРА УСЛУГА.

  Поради особеноста на околината, операционата сала на болницата често бара вратата на операционата сала да има функции на херметичност, звучна изолација, зачувување на топлина, отпорност на притисок, отпорна на прашина, заштита од пожар и заштита од радијација.Хо...

 • Кои се причините за појава на мувла на херметичката врата и решенијата

  ПОДОБРА УСЛУГА.

  Херметичките врати се задолжителен дел од нашите животи, но ќе има мувла во процесот на употреба.Верувам дека многу корисници се позагрижени за овој проблем, па за да се реши сечија забуна, уредникот составил неколку информации за Причините и решенијата за оваа фе...

 • Доводот на вратата за заштита од радијација треба да има одредена дебелина за да се спречи зрачење

  ПОДОБРА УСЛУГА.

  Постигнуваме сигурна заштита од радијација со вградување на олово во капакот.Како искусен производител на медицински херметички врати и врати отпорни на радијација, Моенке смета дека според интензитетот на зрачењето, оловните влошки треба да имаат одредена дебелина.Оваа дебелина е пресудна за т...